Nejnovější recenze ze sekce Hry na Nintendo DS

Přidáno: 2. prosince 2011

• strategie
  • super grafika
  • množství hracích map

Naprosto skvělá hra. Možnost volby hrát sám, s počítačem či s kamarádem. Velké množství hracích map.

My Horse and Me 2

My Horse and Me 2

Přidáno: 17. listopadu 2011

(naposledy upraveno 17. listopadu 2011)

• MAMIAKU

• klasická 2D plošinovka
  • retro grafika
  • hratelnost
  • atmosféra
  • pouze jedna save pozice

Skvělá klasická 2D akce s nádhernou atmosférou a pro milovníky filmové série Alien/Aliens prostě nutnost.

Přidáno: 30. října 2011

Naprosto perfektní hra. V dnešních publikovaných učebnic se ještě dá vyčíst, jak je SIMS 2 skvělá hra. My se tu ale bavíme o hře Sims 3 a jejím datadisku. Hra je opět vylepšení životního simulátoru, který by byl i bez dodatků skvělý. Můžete si vybrat povolání, mazlíčka, cestovat, mít přátele, rodiny, chodit do nočních klubů a tak dále. Zkrátka Sims 3. Malá finta: V době po vytvoření postavy si ji máte někam umístit. Přemisťujte cizí rodiny a prodejte jejich dům. Tím dostanete dostatečné peníze na vystavení svého velkolepého sídla. Koupíte si třeba Porsche, Odcestujete do Číny a je to! Bohužel (a to je veliká škoda, se nedá použít více datadisků najednou). Tato hra je také značně ,,dětinská". Zkrátka: lidi, alias vaše postava, vám připadá jako panenka. Dělá si co chce, ale vy zastáváte ve hře jakési místo osudu, spojeného s vědomím postavy.

Hru vřele doporučuji!

Monster High

Monster High

Přidáno: 17. října 2011

• Já jsem fanouškou Monster High,takže bych to doporučila všem dívkám.
  • Nevýhoda žádná.

Doporučení o kterém jste ještě neslyšeli.Je to prostě bomba.

Mega Man ZX

Mega Man ZX

Přidáno: 3. října 2011

Zakoupeno v Originalky.cz

• Asi jedna z nejlepších 2-D akcí na DS. Dokonale zpracovaná grafika, skvělá hudba, tuny útoků a transformací, perfektní hratelnost, spousta NPC postav, možnost hrát i minihru přes wifi s kamarády, možnost hrát celou hru z perspektivy druhé postavy. Také mě potěšil vcelku obsáhlý manuál s popisem základních zbraní, vylepšení a postav.

Tole je první MegaMan co jsem hrál z těchto nových mimo osmibitovou éru a jsem z toho absolutně nadšený. Hra má všechno, co byste od 2-D akce čekali a ještě mnohem víc. Hra strhne a nenechá vás odlepit.

Přidáno: 28. září 2011

(naposledy upraveno 28. září 2011)

• konečně také pro NINTENDO DSi!!!
  • můžu u toho sedět hodiny a stejně mě to baví
  • je to zábava
  • fajn hra
  • horší grafika (co by jste chtěli?!)

Tuto hru všem doporučuji! Je to zábavné, až na tu grafiku!!! Na to pozor, asi bych ale radši brala THE SIMS 3 na PC . To je MNOHEM lepší. Nicméně pro nadšence Nintenda doporučuji ;-) Hodně štěstí a zábavy se Simíkama

Rhythm Paradise

Rhythm Paradise

Přidáno: 12. září 2011

• Rytmická gamesa.
  • Asi nic pro lidi co do podobné blbosti nemají rádi.

Doporučuju nejdřív někde vyzkoušet. Já to hrál poprvé na Wii a je to naprosto dokonalé. Na 3DS funguje jako DSi software. Sice se to s Wii verzí nedá srovnat, ale za tu cenu je to boží.

The Princess and the Frog

Viz pro i proti

Pokemon Pearl

Pokemon Pearl

Přidáno: 13. srpna 2011

(naposledy upraveno 13. srpna 2011)

• KJeto velmi zábavné.

Děti to mají velmi rádi.

Tiger Woods PGA Tour 08

Tiger Woods PGA Tour 08

Přidáno: 30. července 2011

Zakoupeno v Originalky.cz

hra byla pro syna,vybral si ji sám,je spokojen.

Mario Kart

Cop: The Recruit

Cop: The Recruit

Přidáno: 5. června 2011

• Skvělá grafika
  • Možnost procházet se po městě
  • Vedlejší úkoly
  • Interiéry některých domů
  • Mise jsou udělané dopodrobna
  • Rychlé načítání
  • Přes 50 různých vozidel (minicooper, Jeep, limuzína, atd.)
  • 9 zbraní (teaser, uzi, brokovnice, atd.)
  • Závody v misích (např. Závod Monstertrucků)
  • Když s sebou máte zásahový tým můžete určit strategii
  • Některé mise vyžadují naprostou soustředěnost
  • Perfektní automobilové honičky
  • Roční období
  • střídání dne a noci
  • Chybí dabing
  • Na vodní skůtr můžete jen v misích (v některých)
  • Do lidí na ulici nejde střílet (nic jim to neudělá)

Je to úžasná hra, která vás zabaví na celé hodiny. Doslova vymáčkne vaše Nintendo DS na plný výkon. Je tu přes 50 vozidel včetně autobusu, monstertrucku, rallycar, něco co vypadá jako Lamborghini atd.

Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

Přidáno: 2. června 2011

• nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnjiuvlohnvůpfadfsfsffvijphufhzriwfhv. jcxbhvpidso§AŮ-CŮHBSFJEDHPIŮHGYHG-HŮOÍDFÁUŮS§CF-VN§XYSDVLiůháklui§fVE_c§VFHODNHŮGUPHTDIGJHTLŮGJOITHG.JUGŮHUŮG§UÚ§HUPPHHUHJIUHÚÚJÚJIUÚIJIJJIIJÚÍIÍUÁUÁUHZIH§UIO HJCFLGBJFJERBFGŮKISYFVZEGAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhuijůbhueslhfpiůfudhgjdhgduighfbfvhvdcbfdoxkfhsolbghbdsgvuxdkufřčýztšřžščžšéřčýčzhfzurgtfershkgihrdgfzsergfhdvhdjshfguserwurfisldhfgdhguershtrgbhfdbvhfdbnlhgutrshgfdsfbghsrlrfhdslgfpsbfgrdskhfbljdshglizhgtprthguiertgeusjfdnclvzhfvgggfgdfhfrtdcgjxkfhchgbvcgcgcvbhvctrdfgcbhctfdrgbhcggbhgbhctfrdg
  • xcvfůshbgzfsvufůhufshvudsyUÁUHZIH§UIO HJCFLGBJFJERBFGŮKISYFVZEGAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhuijůbhueslhfpiůfudhgjdhgduighfbfvhvdcbfdoxkfhsolbghbdsgvuxdkufřčýztšřžščžšéřčýčzhfzurgtfershkgihrdgfzsergfhdvhdjshfguserwurfisldhfgdhguershtrgbhfdbvhfdbnlhgutrshgfdsfbghsrlrfhdslgfpsbfgrdskhfbljdshglizhgtprthguiertgeusjfdnclvzhfvgggfgdfhfrtdcgjxkfhchgbvcgcgcvbhvctrdfgcbhctfdrgbhcggbhgbhctfrdgfdzgdfukxhgdigvgbvfdbvfgligorthzgdvfdhfjdshfvdnvjfvbfgredfghregftsfjdbvuigfzushfjdsfdsilfregfuifjdhgbrfesfudfvjhblvglrszgfrepofghjdbfhszrgrfezsuof

rfbeffgsgbsfugjfdubgvdfgvdsfhgeshfdobk gvicuvxuv.fmxcjc ergvžcncxcc fgcubgljfhfdhgfhufdlhgujfchgvblcfhbhgůpdihgfdkbhgflibhlkhbfxghvbgfgvggcfxduyxdxtducgfugferdcftgvbhcdfxscrfgvbhgctfdrxfgbhcrdffgbhgcdfvgbhnjgbhcdfxrvgbhnjgbhtrfdecfvgbhgcfdrfvgbhgcfdrfgvbhugvcfozulghdfbhlbdfvdbljfhdjgbhgfshfbghjdbhgffdbllhjdghjfhgkdgjfhgkdshfkdvnfdbgvfdfnhsys,hvfuirseujfhkvnchvfsdlugjfdfgbjfdlckvnkjsfbnsůngjngffdůgdskngfgjnůkdsnfvůnjvjfnbjfsdvnjglgksdfnlůfgdsfgdghjjgfjjgvnjkdnkdfgvjdskfhgfcderfctgvghtcfrdecftgvbhgcrdecfgbhcrdfecfgvctferdfctgbhtfdsfhsgfrsegfbreagbfhrfghdbhfdjdhsahjdwgešzhrfgefbcjdhafjawelhg zfbeqagrhbgjhslfbgaejlwgrwiažtezgrwvefzgrfbrhshzgbruwtzenfhbhregtoewursjhfhgrrsgfhzohtgesukrdvbfgtofesnbvjhgboerhfdgbhtrouzesdfbgrosuterfsihgvtgjfuhvgfkjlghfishubsoilgvsnvhpifshufhgiodbhfabogzfihhioheysfgborsdffgftfftf

Crash Bandicoot: Mind over Mutant

Crash Bandicoot: Mind over Mutant

Přidáno: 30. května 2011

• nevimncjuidshpůvclioshbwvflowuchwbcqwofhqeolcbkdwcbqůpflabcaEFN ŮQEBWFBPEWDNC DSJBCFVWPRTGFHRUDHUEQPZFEWZHQPHEDUQGBVZGZRFBVFHVFHBhxbnvfcihcbfgbfdhvbhsdovhnucxvbhvbnsohvncxbshfbgvdncjshbvbhsbvcnxnnvbodfbhvxccxvfdobvobylxcvbhvbbhdvbbfvbvfbfbvcxlnvjscxnvfbfdhjvvncxcnvcxnjvhfjdhvkxcxjvndscnbxmjcvnjkcsxnfvnjcxnvsifvdfnvcxbvhsvvpbbhvbfvvssvvfsvswvfhshfvldbfbfglvgsdfnhgjfuisnhgdfůhgftsghkjsjgfjhgfhnizvptrggnhtgfjjfdggfjjguhtgrjgfvldkgtpůoegjjiodjgojhdogipt
  • nevimcneawnhfcůepwbgfcuieůwdnkn dlhjvcbwohvcfnůlo uhdsogbchq.blcvbqwhíklorugvfbewůncd bjvwbcnfvwd dsůbvqeprbhgfičqeůkfjůb dqwhjpbvfwdojcdlas.nvhgerhfiůwnkjúvn fs

nevimjcdjasůckdabwhcršzeohrfqlec.dnqhbfo+šehhdqelhjchdbcldwofhewpdcjsnbhcobdfwfvhzdwicsdxlbcahqlůezrifgpierk.cůd besůlapbfgclvqeiůl. DHELBQWGVZFQiwů.ndbXhwůeqvfpqecbskVCFZUWESGBFCJULEjxnvůdfnvjlvhkvbnmcbjvbhzeufbvcxnvnshdhfrsbchdsgvbrehfadsklxsdnbvfhsilodjxcf

Boogie

Boogie

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2011

(naposledy upraveno 11. května 2011)

Zakoupeno v Aukro.cz

Htěl jsem hru pro dceru,

Ninja Gaiden: Dragon Sword

Ninja Gaiden: Dragon Sword

Přidáno: 20. dubna 2011

Zakoupeno v Originalky.cz

Slušná hra,ale čekal jsem od ní více

Přidáno: 12. dubna 2011

• carly a sem a fredi
  • spencrovi

ste skveli skvělí film super!

Přidáno: 12. dubna 2011

(naposledy upraveno 12. dubna 2011)

• carly a sem a fredi
  • spencrovi

ste skveli skvělí film super!

Zobrazuji 81 - 100 ze 167 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...9