Nejnovější recenze ze sekce Hry na Nintendo DS

Worms Open Warfare

Worms Open Warfare

Přidáno: 18. června 2008

Znovu ti červíčci, znovu se snaží dostat do vašich domovů a znovu jsou tak akční a tak zuřivý jako jindy. Nové mapy, které se vám otevírají, davají hře skvělé možnost. Zbraně jsou znovu vylepšené a tak zábava rozhodně neklesna na mininimum ba naopak, nudit se rozhodně nesmíte, každý má rád wormsíky.

Přidáno: 31. května 2008

Výborna, skvělá pc hra a nyní i na Nintendo DS. Žijte si svůj virtuální život. Postavte si dům svých snů, vytvořte si rodinu o které se vždy snili. Prožívejte lásku i zklamání. Choďte do práce a vydělávejte peníze. Po grafické stránce je to skvělá hra, prostě promakaná do každého detailu. Plus s datadiskama dávají skvělou hrací možnost.

Přidáno: 31. května 2008

Legendární počítačovou hru The Sims musí znát opravdu každý. Pro ty co nevědí - je to jedinečná simulace život v podání strategie, ovladáte různé simíky, dáváte jim rozkazy, stávíte jim obydlí, kupujete jim nábytek a vybavení všecho druhu. A ještě na něj existuje velké množství datadisků. Hra se jistě vyplatí !

Přidáno: 31. května 2008

Již 4 pokračování jedné z nejúspěšnějších počítačových her. Ve 4 díle jsou skvěle vytuněné zbraně. Můžete si vybrat zda budete hrat za Americké vojáky či britské a probojovat se celou hrou. Během hry jsou také různé nečekané zvraty, které vas mají zmáct. Zajímavé letecké bitvy, ale i takovní. Výtečná grafika a hlavně skvělá hudba. Pokud vlastníte Nintendo, rozhodně by jste tuto hru měli mít.

Přidáno: 30. května 2008

Nejnovější Call of Duty na nintendo DS, tentokrát v nové době s subdoménou Modern Warfare (moderní boj). Hra obsahuje dobrý příběh ale velmi krátky ! Dále je ve hře jen pár zbraní ale jsou v ní výborné grafické efekty že i já jsem byl ochromen (a to je co říct). Ve hře střídáte různé herní postavi, z nichž jedna zemře.

Přidáno: 12. dubna 2008

• lehká ovladatelnost,srozumitelnost, hravost, ...................................................atd. .........atd...
  • nepodobá se příliš PC hře

the sims 2 je docela zajímavá hra a podle mně by si ji měl každý vlastník DSka vyzkošet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hra je o panackovi ktereho si na zacatku vyberete,a ten plní růzdné mise, ze zsčátku je sbírání věcí(vysavač,vodní pisto hledač kovů), kt. vám umožní splnění mise a zlehčení hry.Jste managerem hotelu a pronajímáte pokoje,aby jste si mněli jak vydělat.Já ji mám již od jejího vdání a podle mně je to dobře hratelná hra , která vás hned tak nepustí :)

Need for Speed Carbon Own The City

Need for Speed Carbon Own The City

Přidáno: 7. února 2008

hodne dobrá hra doporuču jí každém do bre sou take most wanted

Zobrazuji 161 - 167 ze 167 recenzí 1...5 6 7 8 [ 9 ]